برچسب ها
ابزار گوگل پلاس

کد گوگل پلاس

امکانات وب
صادقی: 12 سال زحمت کشیدم و دوست دارم در استقلال بمانم/ مظلومی تعیین می‌کند چه کسی باشد و چه کسی نباشد مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: 12 سال برای این تیم زحمت کشیدم و دوست ندارم در استقلال بمانم.

امیرحسین صادقی که به محل باشگاه استقلال رفته بود در خروج از باشگاه اظهار داشت: من امروز به اینجا آمدم ولی کسی نبود. به من گفته‌اند بیا و من هم می‌روم و دوباره به باشگاه برمی‌گردم. البته ظاهرا مسئولان باشگاه درگیر امور نقل و انتقالاتی هستند ولی من باز هم دوباره به باشگاه برمی‌گردم.

وی در پاسخ به این سوال که این برای صادقی بد نیست که مرتب به باشگاه می‌رود و می‌آید و کسی پاسخ نمی‌دهد گفت: من امیرحسین صادقی هستم و اگر قرارداد هم نداشتم به باشگاه می‌آمدم. 12 سال برای استقلال زحمت کشیده‌ام و دوست دارم در این تیم بمانم.

خبرنگاری گفت ظاهرا باشگاه منتظر وضعیت مهدی رحمتی است و شاید به خاطر اختلاف تو و مباحث کاپیتانی تو را نمی‌خواهند که صادقی گفت: من به این مسائل وارد نمی‌شوم چون سرمربی تیم تعیین می‌کند که چه کسی باشد و چه کسی نباشد.دیروز هم به باشگاه آمدم تا صحبت کنم ولی فرصت نشد اما از قول من بنویسید من دوست دارم در استقلال بمانم.


برچسب ها : بازیکنان، صادقی، استقلال،


تاریخ : چهارشنبه 10 تیر 1394 | 12:23 ب.ظ | نویسنده : admin | نظرات