برچسب ها
ابزار گوگل پلاس

کد گوگل پلاس

امکانات وب
بهرام امیری در گفت و گو با خبرنگاران درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال صحبت کرد.
 به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، بهرام امیری در مورد لیست خروجی استقلال گفت: پرویز مظلومی  سرمربی استقلال در ابتدای فصل نقل و انتقالات تعداد نفراتی که به تفکرات تاکتیکی او نمی‌خورد را در اختیار من قرار داد. که ما چند نفر را به آن‌ها اعلام کردیم تا تیم جدیدشان را انتخاب کنند.

امیری در مورد وضعیت صادقی گفت: صادقی در لیستی که مظلومی در اختیار باشگاه قرار داد این گونه اعلام شد که می‌تواند تیم جدیدش را انتخاب کند البته حق بازیکن است که حرفش را بزند و او می‌تواند با مظلومی صحبت کند و اگر او را قانع کرد بسیار خوب است که در استقلال بماند.صادقی متعصب است اما مربی‌گری سلیقه‌ای است و یک بازیکن می‌تواند در لیست استقلال نباشد اما صادقی اگر بتواند مظلومی را قانع کند می‌تواند در تیم بماند.

وی در مورد آخرین وضعیت طالب‌لو گفت: موقعی که قصد جذب رحمتی را داشتیم فروزان و طالب‌لو را دعوت کردیم و گفتیم که می‌خواهیم رحمتی را جذب کنیم و همان زمان اعلام کردیم هر کدام از آن‌ها در صورتی که بخواهند می‌توانند از استقلال بروند و در آن زمان هر دو اعلام کردند مشکلی نیست و در استقلال خواهند ماند اما وقتی رحمتی جذب شد وارد فاز جدیدی شدیم و به فروزان گفتیم تا در تمرینات شرکت نکند و او هم پذیرفت تا یکسالی را در خدمتش نباشیم و به یک تیم دیگر برود و خودش نیز برای پیدا کردن تیمش تلاش خواهد کرد.

امیری با بیان اینکه از مذاکره نکونام با سایپا خبر ندارم یادآور شد: نکونام از دوستان قدیمی ماست و ما برای او احترام قائلیم در پست او در حال مذاکره با یک بازیکن هستیم که اگر او را جذب کنیم در این پست دچار تراکم خواهیم شد اما اگر این اتفاق نیفتد شاید بتوانیم دوباره در خدمت نکونام باشیم.

وی در مورد اینکه چرا قرارداد بازیکن استقلال ثبت نمی‌شود گفت: تاکنون فعلا بازیکنان شهرستانی را جذب کردیم و آن‌ها باید به شهرستان بروند و حق انتقال خود را پرداخت کنند. با توجه به اینکه قراردادها امضا شده برای اینکه این بازیکنان در تمرین باشند اجازه ندادیم تا فعلا به شهرستان بروند اما این اتفاق فردا خواهد افتاد تا کارهایشان انجام شود.

امیری در مورد شرایط خسرو حیدری گفت: حیدری مثل صادقی از بازیکنان با تعصب استقلال است و من جا دارد از او تشکر کنم او طلب زیادی دارد اما پذیرفته هر طور است در استقلال بماند. از طرف همه مجموعه از او تشکر می‌کنم. دیروز جلسه اختصاصی خوبی با او داشتیم و به دنبال راهکار برای پرداخت طلبش باشد. حیدری مشکلی برای ادامه همکاری با استقلال ندارد و من از او تشکر می‌کنم.

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال در مورد وضعیت کرار گفت: برای کرار رسما نامه نوشتیم و گفتیم  تمرینات از کی شروع می شود و به مدیر برنامه‌هایش نیز این موضوع را اعلام کردیم اما او هنوز نیامده است و قبل از بازگشت درخواست پول زیادی از ما کرده که پذیرش آن قابل قبول نیست. ما به کرار اعلام کردیم تا چند روز آینده بیاید و اگر قصد جدایی دارد درخواستش را بدهد اگر هم می‌خواهد بماند به کارش در استقلال ادامه دهد.

وی افزود: کرار باید بیاید تا یکسری از مسائل مثل اخراج بی مورد یا غیبت‌هایش در تمرین در قراردادش ذکر شود تا دیگر این مسائل پیش نیاید.

امیری در مورد بیک زاده گفت: او هم جزو نفرات خوب ماست اما متاسفانه در لیست مظلومی نبود.

وی در مورد اینکه سرپرست چه زمانی مشخص می‌شود گفت: در این مورد هنوز مدیریت تصمیمی نگرفته است.

امیری در مورد اینکه وضعیت امید ابراهیمی به کجا رسید گفت: امید هم مثل خسرو مشکلی برای ماندن ندارد اما باید راهکاری برای طلب فصل گذشته او داشته باشیم. این دوستان یک سالی زحمت کشیده و از بهترین‌ها بودند ولی نباید آنها را در معذوریات اخلاقی قرار داد. آنها هم مشکلی با ما ندارند و ما هم می‌خواهیم شرمنده آن‌ها نشویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امسال هم استقلال بازیکنان میلیاردی دارد یا خیر گفت: باید بگویم که قرارداد امسال ما بسیار کمتر از سال گذشته است. حتی حیدری با از خود گذشتگی از بسیاری از مطالباتش چشم پوشی کرد. ضمن اینکه جا دارد از رحمتی تشکر کنم چون شاید مبلغ قرارداد او اندازه قرارداد 5 سال پیش او هم نباشد. اما او آماده است تا همه جوره به استقلال کمک کند.

امیری گفت: دیروز باید چک 30 درصدی قرارداد رحمتی را می‌دادیم و از او خواهش کردیم این چک در اختیارش قرار نگیرد تا بابت رضایت‌نامه روزبه چشمی پرداخت شود. رحمتی به استقلال آمده و همه جوره به ما کمک می‌کند تا بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم.

وی در مورد اینکه آیا طالب‌لو در استقلال می‌ماند یا خیر گفت: نمی‌دانم دیروز چه اتفاقاتی افتاده و وحید چه صحبت‌هایی کرده است چیزی که می‌دانم این است که طالب‌لو تا امروز در لیست ما بود و اگر تصمیم جدیدی گرفته باید به ما بگوید.

مسئول نقل و انتقالات استقلال در مورد گروسیان گفت: او با تیم دانشجویان در کره جنوبی است و با توجه به اینکه امسال سن او به تیم بزرگسالان می‌خورد و ما محدودیت‌هایی برای تیم بزرگسالانمان داریم باید از لیست خارج شود.

وی در مورد سید جلال حسینی گفت: این بازیکن در لیست ما نیست و مورد نظرمان هم نیست.

برای دیدن ویدیو این اظهارات روی اینجا کلیک کنید.
تاریخ : شنبه 13 تیر 1394 | 01:26 ب.ظ | نویسنده : admin | نظرات
روزبه چشمی به استقلال پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، روزبه چشمی روز چهارشنبه با عقد قراردادی به مدت دوسال به جمع شاگردان مظلومی اضافه شود. چشمی سال گذشته در تیم صبای قم حضور داشت.تاریخ : شنبه 13 تیر 1394 | 01:24 ب.ظ | نویسنده : admin | نظرات
برخورد عجیب مظلومی با صادقی در باشگاه استقلال مدافع استقلال با برخورد سرد مظلومی در ساختمان این باشگاه رو به رو شد.

امیرحسین صادقی که برای دیدار با مظلومی به باشگاه استقلال رفته بود، در طبقات باشگاه استقلال با او رو به رو شد. سرمربی استقلال در جریان این اتفاق برخورد سردی با صادقی داشت و فقط با او احوالپرسی کرد. 

صادقی نیز بعد از این اتفاق خیلی سریع باشگاه استقلال را ترک و به سوی وزارت ورزش حرکت کرد تا بعد از دیدار با افشارزاده تکلیفش را مشخص کند.
تاریخ : چهارشنبه 10 تیر 1394 | 02:01 ب.ظ | نویسنده : admin | نظرات
پس از کلی کش و قوس و اخبار مختلف و متضاد ، باشگاه استقلال در یک اقدام غافلگیر کننده پرویز مظلومی را به عنوان سرمربی فصل بعد تیم فوتبال این باشگاه انتخاب و معرفی کرد . نام مظلومی برای هوادران استقلال تداعی کننده خاطرات تلخ و شیرین زیادی است . شما این انتخاب را چگونه ارزیابی می کنید . منتظر نظرات شما هستیم
پیشکسوتان استقلال 6 هنرمندان 4 - 17 شهریور 93  -    پرویز مظلومیتاریخ : چهارشنبه 10 تیر 1394 | 01:49 ب.ظ | نویسنده : admin | نظرات
عنایتی:فکر نمی کنم رفتن من ربطی به مهدی رحمتی داشته باشد/پارسال 23، 24 میلیون بیشتر نگرفتم مهاجم فصل گذشته استقلال گفت: در این چند روز اعصابم به شدت به هم ریخته بود چون تکلیفم را نمی دانستم.

رضا عنایتی در خصوص جدایی اش از استقلال اظهار داشت: به هر حال شرایط فوتبال حرفه ای همین است. من هیچ وقت قصد نداشتم خود را تحمیل کنم و وقتی کادر فنی مرا نمی خواهد آرزوی موفقیت می کنم برای همه استقلالی ها و باشگاه استقلال. ان شاءالله که کادر فنی و مدیریت به آن خواسته هایی که دارند، برسند. من هم به عنوان هوادار همیشه پشت این تیم هستم.

 وی درباره اینکه آیا تصور جدایی از استقلال را داشت یا نه گفت: به هر حال حرفه فوتبال  همین است. بعضی وقت ها در تاکتیک یک مربی و تفکراتش جایی دارید و یک وقت هایی هم ندارید. من هم در تیم کنونی جایی نداشتم.

مهاجم فصل گذشته استقلال در خصوص اینکه رفتنش از تیم به آمدن رحمتی مربوط می شود خاطرنشان کرد: فکر نمی کنم رفتن من ربطی به مهدی رحمتی داشته باشد. این صحبت ها و گمانه زنی ها می شود و کاری هم نمی شود کرد. صلاح این بود ما نباشیم. به هر حال برای تیم آرزوی موفقیت می کنم.

وی درباره اینکه آیا طی روزهای گذشته بحثی برای ماندنش در استقلال شده بود یا نه گفت:اصلا درباره ماندنم صحبتی با من نشد. به هر حال این از تصمیمات مربی است که برای موفقیت تیم بازیکنانش را انتخاب کند. به هر حال هنگامی که تیم نتیجه بگیرد یا نه اولین کسی که مورد توجه قرار می گیرد مربی است. 

کاپیتان فصل گذشته استقلال درباره اینکه آیا بهتر نبود زودتر تکلیفش مشخص می شد اظهار داشت:صددرصد اینگونه بهتر بود. من در این چند روز نمی دانستم چه کار کنم و نمی دانستم چه تصمیمی بگیرم تا هواداران نگویند خودش از تیم رفت. در این چند روز اعصابم به شدت به هم ریخته بود چون تکلیفم را نمی دانستم.

وی درباره اینکه علاقمند بود با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کند گفت:من بارها و بارها گفتم آدم نمی تواند آینده را پیش بینی کند. بعد از 5 سال پارسال در شرایطی سخت به استقلال برگشتم و قول داده بودم با این پیراهن از استقلال خارج شوم اما این اتفاق نمی افتد. به هر حال نمی شود آینده را پیش بینی کرد. 

عنایتی افزود:امروز  با همه استقلالی ها خداحافظی می کنم. ممنون که من را تحمل کردند. بدانند رضا عنایتی تمام توانش را برای تیم گذاشت و اگر نتوانست انتظارات شان را برآورده کند دیگر توانش بیش از این نبود.

وی درباره تیم آینده اش گفت:تکلیفم دو، سه روز آینده مشخص می شود. چون قول داده بودم یک سال دیگر بازی کنم لازم است دقت بیشتری برای انتخاب تیم خودم بکنم. 

مهاجم سابق استقلال درباره پیشنهاداتی که دارد اظهار داشت:4،5 پیشنهاد دارم و اینطور نیست پیشنهاد نداشته باشم. به زودی تیم جدیدم را انتخاب می کنم.

عنایتی در پاسخ به این سوال که از استقلال پول نگرفتی اذعان داشت: من پارسال 23، 24 میلیون بیشتر نگرفتم. البته مبلغی هم نیست که باشگاه توان پرداختش را نداشته باشد. با افشارزاده صحبت کردیم و قول داد تا چند روز دیگر مشکل من را حل کند.
تاریخ : چهارشنبه 10 تیر 1394 | 01:33 ب.ظ | نویسنده : admin | نظرات
صادقی: 12 سال زحمت کشیدم و دوست دارم در استقلال بمانم/ مظلومی تعیین می‌کند چه کسی باشد و چه کسی نباشد مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: 12 سال برای این تیم زحمت کشیدم و دوست ندارم در استقلال بمانم.

امیرحسین صادقی که به محل باشگاه استقلال رفته بود در خروج از باشگاه اظهار داشت: من امروز به اینجا آمدم ولی کسی نبود. به من گفته‌اند بیا و من هم می‌روم و دوباره به باشگاه برمی‌گردم. البته ظاهرا مسئولان باشگاه درگیر امور نقل و انتقالاتی هستند ولی من باز هم دوباره به باشگاه برمی‌گردم.

وی در پاسخ به این سوال که این برای صادقی بد نیست که مرتب به باشگاه می‌رود و می‌آید و کسی پاسخ نمی‌دهد گفت: من امیرحسین صادقی هستم و اگر قرارداد هم نداشتم به باشگاه می‌آمدم. 12 سال برای استقلال زحمت کشیده‌ام و دوست دارم در این تیم بمانم.

خبرنگاری گفت ظاهرا باشگاه منتظر وضعیت مهدی رحمتی است و شاید به خاطر اختلاف تو و مباحث کاپیتانی تو را نمی‌خواهند که صادقی گفت: من به این مسائل وارد نمی‌شوم چون سرمربی تیم تعیین می‌کند که چه کسی باشد و چه کسی نباشد.دیروز هم به باشگاه آمدم تا صحبت کنم ولی فرصت نشد اما از قول من بنویسید من دوست دارم در استقلال بمانم.


برچسب ها : بازیکنان، صادقی، استقلال،


تاریخ : چهارشنبه 10 تیر 1394 | 01:23 ب.ظ | نویسنده : admin | نظرات